Warunki Użytkowania

Niniejsze Warunki Użytkowania dotyczą użytkowania treści oraz zdjęć wykonanych, oraz opublikowanych na stronie www.prayerplantgirls.pl. Korzystając z tej witryny, akceptujesz następujące warunki użytkowania:

  1. Wszystkie obrazy i treści na tej stronie są chronione prawem autorskim.
  2. Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, poradniki, grafika, itp.) zamieszczone na stronach prayerplantgirls.pl oraz prayerplantgirls.com są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
  3. Zabrania się wykorzystywania zdjęć oraz treści w celach komercyjnych bez wcześniejszej zgody Prayer Plant Girls.
  4. Osoby prywatne, nieprowadzące działalności gospodarczej mogą jak najbardziej wymieniać się bądź sprzedawać mieszanki podłoża oparte na naszych przepisach innym podobnym sobie pasjonatom.
  5. Zabrania się natomiast wykorzystywania naszych przepisów osobom prowadzącym działalność gospodarczą w celu uzyskania zysku z ich sprzedaży bez zgody Prayer Plant Girls. Nie chcemy uzyskiwać z tego tytułu żadnej korzyści majątkowej, jednak biorąc pod uwagę czas oraz nasz własny wkład w tworzenie treści na stronie, nie zgadzamy się, aby osoba lub firma zarabiała na naszych pomysłach bez skontaktowania się z nami. Dotyczy mieszanek 1,2 i 4, które zostały opracowane przez nas.
  6. Zabrania się sprzedawania oraz rozpowszechniania bezpłatnych treści, które znajdziesz na www.prayerplantgirls.pl jako własnych. Nie możesz kopiować i wklejać ich na swoim blogu, grupie na Facebooku ani nigdzie indziej bez podania źródła i linku do strony www.prayerplantgirls.pl.
  7. Strona oraz blog mają charakter wyłącznie hobbistyczny. Nie są one komercyjne i nie uzyskujemy żadnych korzyści materialnych bądź majątkowych z tytułu ich prowadzenia.
  8. Wszelkie linki oraz rekomendacje produktów bądź sklepów nie są lokowaniem produktu. Są to nasze prywatne wybory. Produkty bądź usługi, z których korzystamy, są zakupione za nasze własne prywatne środki oraz nie są w żaden sposób sponsorowane.
  9. Sklepy, z którymi współpracujemy, wysyłają nam zdjęcia ze swoich dostaw bezpłatnie. Nie uzyskujemy z tego tytułu żadnych korzyści materialnych bądź finansowych. Rekomendujemy sklepy, w których same kupujemy produkty oraz rośliny za własne środki.

© 2018-2021 Prayer Plant Girls. Wszelkie prawa zastrzeżone.